• Odetchnij od miasta. Podróże z dzieckiem

“Odetchnij od miasta. Podróże z dzieckiem” to pozycja obowiązkowa dla miłośników wycieczek i eskapad, którzy właśnie wyruszyli w najważniejszą podróż życia - rodzicielstwo.

Jeżeli chcielibyście już spakować walizki i ruszać w drogę, ale macie wątpliwości, czy to słuszny wybór, czy może lepiej zwolnić i zaprzestać wyjazdów, skoro pojawiło się na świecie dziecko - to książka jest dedykowana właśnie Wam! Tola Piotrowska w najnowszej, trzeciej już odsłonie cyklu "Odetchnij od miasta" pokazuje świeżo upieczonym rodzicom, że chcieć to móc.

"Odetchnij od miasta. Podróże z dzieckiem" to wyjątkowy poradnik, który pomoże zorganizować nowe podróżnicze życie z dzieckiem u boku. Znajdziemy tutaj listę ponad 60 miejsc zarówno nad morzem, jak i w górach czy nad jeziorem, w których wypoczniemy całą rodziną. Mazury, Podlasie, Bałtyk.

Autorka zadbała o szczegółowe opisy pensjonatów i domów gościnnych w różnych bliższych i dalszych zakątkach naszego kraju, przyjaznych maluchom i ich rodzicom. Dzieli się także z czytelnikami swoimi sposobami na udany wyjazd z dzieckiem. Książkę wzbogacają wywiady z pięcioma podróżującymi mamami – każda z kobiet ma swoje własne pomysły i patenty na dobre zorganizowanie wycieczki. Dopełnieniem poradnika są klimatyczne fotografie z różnych rejonów Polski, które Tola Piotrowska zwiedziła wraz z synem.

Liczba stron 304
Oprawa miękka
Podst. kod kreskowy 9788328072787
Wymiary 16,0 x 21,5 cm

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra

Odetchnij od miasta. Podróże z dzieckiem

  • Liczba stron: 304
  • Oprawa: miękka
  • Wymiary: 16,0 x 21,5 cm
  • 59,90 zł 19,99 zł


Drugi Tom © 2024 | Projekt i wykonanie APISOFT