Pakiet Minecraft – 3 sztuki.

W skład zestawu wchodzą:

1.     Minecraft Cudowne konstrukcje

2.     Minecraft Przygoda w świecie bloków

3.     Minecraft Zadziwiające miasta Minecraft

Cena detaliczna zestawu: 89,70 PLN

Nasza cena PROMOCYJNA: 39,90 PLN!!!

 

Pakiet składa się z:

1.     Minecraft Cudowne konstrukcje – oprawa miękka; 256 stron; wymiary 17cm x 23 cm; EAN 9788379838189

Książka prezentuje wyjątkowe starożytne i nowoczesne budowle z całego świata. Przeniesione z rzeczywistości lub z kreatywnej wyobraźni graczy, konstruowane były blok po bloku. Można wśród nich znaleźć wiele perełek: od opartej na badaniach archeologów rekonstrukcji piramid z Gizy po perfekcyjną kopię kosmicznego wahadłowca. Ikony świata architektury, takie jak Tadż Mahal czy Bazylika św. Piotra, prezentowane są tutaj zaraz obok fantastycznego skrzyżowania katedry z czołgiem i wspaniałych statków niesionych na grzbietach delfinów. Jesteś gotów zobaczyć to na własne oczy?

 

2.     Minecraft Przygoda w świecie bloków – oprawa miękka; 256 stron; wymiary 17cm x 23 cm; EAN 9788380734715

Minecraft jest jedną z najbardziej pomysłowych i elastycznych gier na świecie, która oferuje graczom nieskończoną liczbę możliwości budowania i eksplorowania wirtualnych światów. W dzisiejszych czasach Minecraft to coś znacznie więcej niż prosta gra: jej użytkownicy są w stanie tworzyć własne gry w obrębie gry – tzw. mapy przygodowe – do których wstęp ma każdy. Ten tryb pozwala budowniczym na budowanie pięknych i fantazyjnych krain, które same w sobie są grą dla jednego lub wielu graczy. To ukazuje tysiące możliwości, jakie Minecraft daje skupionej wokół siebie społeczności. Obejmująca ponad trzydzieści wciągających gier i scenariuszy. Przygoda w świecie bloków zachęca graczy na dowolnym poziomie zaawansowania do podjęcia prób zaprojektowania i zbudowania ich własnych map przygodowych. Ułatwiają to zawarte w niej liczne przewodniki i wskazówki budowniczych.

 

3.     Micecraft Zadziwiające miasta Minecraft – oprawa miękka; 256 stron; wymiary 17cm x 23cm; 9788379837700

W książce znajdują się instrukcje "krok po kroku" oraz porady dotyczą różnych poziomów trudności planowania i kreowania budynków, obiektów ulicznych, detali architektonicznych. Towarzyszy im bogaty materiał graficzny.

To pierwsza książka, która pokazuje nie tylko technikę budowania w Minecraft®, ale również artystyczny kunszt w tworzeniu własnych, niesamowitych światów.

 

 

ZAPRASZAMY!!!!!
Oprawa informacje w opisie
Wymiary informacje w opisie

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra

Pakiet nr 54 Minecraft

  • Wydawnictwo: Brak
  • Oprawa: informacje w opisie
  • Wymiary: informacje w opisie
  • 89,70 zł 39,90 zł


Drugi Tom © 2021 | Projekt i wykonanie APISOFT