Nazwa: Pakiet nagrody do przedszkola nr 1 GRATIS ZAKŁADKI!

Cena detaliczna zestawu: 284,83 PLN

Nasza cena PROMOCYJNA: 100 PLN!!!

BEZPŁATNA DOSTAWA!!!

Pakiet składa się z:

1.      Atlas Polski dla dzieci – 3 szt ; rozmiar 29 cm x 21 cm ; 32 strony ; twarda oprawa

Atlas Polski dla dzieci to książka, w której znajdziesz mnóstwo informacji o naszym kraju. Poznasz miejsce        Polski w Europie, dowiesz się, jakie są polskie miasta i województwa, krainy geograficzne, jeziora, góry, rzeki, parki narodowe, zwierzęta i rośliny oraz atrakcje turystyczne. Przejrzyste mapy, ilustracje i zdjęcia pomogą ci w zdobywaniu wiedzy o twoim kraju.

2.      Atlas świata dla dzieci – 3 szt; rozmiar 29 cm x 21 cm ; 32 strony ; twarda oprawa

Atlas świata dla dzieci to książka, w której znajdziesz mnóstwo informacji o kontynentach. Poznasz państwa, niezwykłe miejsca, zabytki, a także rośliny i zwierzęta Europy, Azji, Afryki, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Australii i Oceanii oraz Antarktydy. Przejrzyste mapy, ilustracje i zdjęcia pomogą ci w zdobywaniu wiedzy o wszystkich kontynentach.

3.      Chrząszcze w trzcinie – 3 szt; rozmiar 29 cm x 21 cm ; 32 strony ; twarda oprawa

To ponad 25 zabawnych łamańców językowych, dzięki którym nauczysz się wymawiać najtrudniejsze połączenia głosek. Będziesz się świetnie bawić, trenując poprawną wymowę, a czytanie umilą ci wesołe ilustracje. Dzięki książce zostaniesz mistrzem poprawnej wymowy!

4.      Jak to działa świat roślin – 2 szt; rozmiar 29 cm x 21 cm ; 32 strony ; twarda oprawa

       Dlaczego rośliny są zielone? Po co roślinom kwiat? Dlaczego korzeń rośnie w dół, a pęd w górę?

Książka Jak to działa? Świat roślin zawiera odpowiedzi na piętnaście pytań dotyczących flory. W sposób jasny i prosty wyjaśni to, co z pozoru skomplikowane, a pomogą w tym zdjęcia i zabawne ilustracje.

5.      Księga przysłów i powiedzeń – 2 szt; rozmiar 29 cm x 21 cm ; 60 stron ; twarda oprawa

Zadaniem niniejszej książki jest przybliżenie tych prawd czytelnikowi. Wybrane przysłowia i powiedzenia zostały ułożone alfabetycznie i wyjaśnione, osobną zaś część stanowią te, które pochodzą z Biblii i mitologii. Książka została wzbogacona kolorowymi, humorystycznymi ilustracjami, które ułatwią zrozumienie przysłów i powiedzeń.

6.      Rosnę i poznaję – puzzle owoce -x 2 szt ; rozmiar 19 cm x 15 cm x 4 cm /kartonowe pudełko/

„Rosnę i poznaję” to seria dla najmłodszych dzieci, które dopiero poznają otaczający je świat. Proste zabawy pomogą rozwinąć różne umiejętności małego gracza, a realistyczne zdjęcia pokażą mu świat takim, jakim jest naprawdę. Kartoniki są sztywne i mają zaokrąglone rogi – co oznacza dobrą jakość i gwarancję bezpieczeństwa podczas zabawy. Seria wyjątkowych gier dla ciekawego świata malucha! W zestawach 12 par puzzli z owocami oraz naklejki.

7.      Rosnę i poznaję – puzzle pojazdy x 2 szt ; rozmiar 19 cm x 15 cm x 4 cm /kartonowe pudełko/

„Rosnę i poznaję” to seria dla najmłodszych dzieci, które dopiero poznają otaczający je świat. Proste zabawy pomogą rozwinąć różne umiejętności małego gracza, a realistyczne zdjęcia pokażą mu świat takim, jakim jest naprawdę. Kartoniki są sztywne i mają zaokrąglone rogi – co oznacza dobrą jakość i gwarancję bezpieczeństwa podczas zabawy. Seria wyjątkowych gier dla ciekawego świata malucha! W zestawach 12 par puzzli z pojazdami oraz naklejki.

W sumie w pakiecie jest 17 pozycji

Do każdej książki zakupionej dokładamy SUPER ZAKŁADKĘ!!!

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ MODYFIKACJI PAKIETU – NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ 48 377-37-37

ZAPRASZAMY!!!!!

 

Oprawa informacje w opisie
Podst. kod kreskowy informacje w opisie
Wymiary informacje w opisie

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra

Pakiet nr 1 Nagrody do przedszkola /17 szt./

  • Wydawnictwo: Brak
  • Oprawa: informacje w opisie
  • Wymiary: informacje w opisie
  • 284,83 zł 100,00 zł


Drugi Tom © 2021 | Projekt i wykonanie APISOFT