• Odetchnij od miasta. Dolny Śląsk

Szukając propozycji na spędzenie urlopu, książka Sylwii Kawalerowicz "Odetchnij od miasta. Dolny Śląsk" zarówno podpowie cel podróży, jak i będzie niezwykle pomocna w jej planowaniu.

Publikacja zachęca do odkrywania niedocenionego regionu i pomaga w odkryciu jego piękna. Dzięki niej prawdziwie odpoczniemy na zasłużonym urlopie.

Na pewno nie raz mieliście chęć, aby odpocząć od codzienności, zgiełku miasta, tłumów zmierzających zawsze w tych samych porach do pracy. Na urlopie coraz częściej poszukujemy ciszy, spokoju i wytchnienia od pędu codzienności. Szukamy również sprawdzonych miejsc wypoczynku oraz atrakcji, które wydają się nam najodpowiedniejsze.

Książka Sylwii Kawalerowicz nie skupia się na "odbębnianiu" atrakcji turystycznych, lecz na ukazaniu miejsc od ich początku do końca, zaczynając od ludzi, którzy je tworzą. W wywiadach ze specjalistami regionu autorka stara się pokazać lokalną tożsamość miejsc, w których żyją ich twórcy. Poszukuje atrakcji od samego środka, od poleceń osób, które na co dzień mają z nimi styczność oraz z nich korzystają, ponieważ właśnie "lokalsi" najlepiej wiedzą, gdzie warto zjeść i co zwiedzić.

Sama podkreśla, że Dolny Śląsk poznaje niejako wraz z pisaniem książki. Na pewno można o niej powiedzieć, że jako świetna dziennikarka wie, jak zadać właściwe pytania. Sama również poszukuje, tak jak my, ustronności, cichości i lokalności na urlopie. Staje się dla nas niemal kompanką w przeżywaniu mniejszych lub większych urlopowych przygód.

Liczba stron 240
Oprawa miękka
Podst. kod kreskowy 9788328087675
Wymiary 16,0 x 21,5 cm

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra

Odetchnij od miasta. Dolny Śląsk

  • Liczba stron: 240
  • Oprawa: miękka
  • Wymiary: 16,0 x 21,5 cm
  • 59,90 zł 19,99 zł


Drugi Tom © 2024 | Projekt i wykonanie APISOFT