• Odetchnij od miasta. Warmia i Mazury

Warmia i Mazury to wspaniałe miejsce na wypoczynek. Warto lepiej poznać ten szczególny region, by cieszyć się jego urokami podczas zasłużonego urlopu. Dlatego sięgnij po poradnik "Odetchnij od miasta. Warmia i Mazury".

Sprawdź koniecznie, co można robić zimą na Mazurach, i dowiedz się, w którym miejscu na Warmii stracisz zasięg w telefonie, by jeszcze pełniej cieszyć się odpoczynkiem. Jeśli masz ochotę na smaczną rybę, sprawdź listę najlepszych w okolicy lokali gastronomicznych. Książka "Odetchnij od miasta. Warmia i Mazury" to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto planuje podróż w ten wyjątkowy region Polski.

Aleksandra Klonowska-Szałek, autorka książki Książka "Odetchnij od miasta. Warmia i Mazury" postanowiła ponownie wybrać się w podróż do jednego z najchętniej odwiedzanych przez turystów regionów w Polsce, by odkryć go na nowo. Publikacja jest kontynuacją przewodnika po polskich agroturystykach wydanego w 2018 roku. W nowej książce o Warmii i Mazurach autorka przybliża turystom zarówno najlepsze bazy noclegowe, jak i godne odwiedzin restauracje, knajpy, a także miejsca, w których można obcować ze sztuką. W przewodniku znajdują się ponadto opisy licznych atrakcji, które z pewnością zainteresują prawdziwych miłośników sportów i aktywnego wypoczynku. Autorka książki w szczególności skupia się na miejscach, które wyróżnia duch slow life ? by zwiedzać Warmię i Mazury nie należy w końcu się spieszyć. Powolne obserwacje i pełne skupienie umożliwią odkrycie wspaniałych tajemnic tego regionu.

Każdy, kto planuje lepiej odkryć piękno Warmii oraz Mazur, nie pożałuje sięgnięcia po książkę Aleksandry Klonowskiej-Szałek. Autorka z wielką pasją i zaangażowaniem opisuje interesujące miejsca i przedstawia bliżej największe zalety tego pięknego regionu turystycznego ? sama od kilku lat krąży między Warszawą i Mazurami, gdzie stworzyła dom wakacyjny w odnowionej oborze na wsi. Jest pomysłodawczynią i współzałożycielką portalu rezerwacyjnego Slowhop.com z najbardziej klimatycznymi noclegami w Polsce.

Liczba stron 352
Oprawa miękka
Podst. kod kreskowy 9788328066236
Wymiary 16,0 x 21,0 cm

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra

Odetchnij od miasta. Warmia i Mazury

  • Liczba stron: 352
  • Oprawa: miękka
  • Wymiary: 16,0 x 21,0 cm
  • 59,90 zł 19,99 zł


Drugi Tom © 2024 | Projekt i wykonanie APISOFT